Firma Handlowo Usługowa WESOIL działa na rynku od 2010 roku.

Zajmujemy się sprzedażą internetową produktów do sushi i kuchni azjatyckiej. Są to nie tylko artykuły spożywcze takie jak ryże, makarony, sosy, przyprawy, mleko kokosowe czy algi, ale również akcesoria niezbędne do przygotowania i podania sushi czy dań kuchni azjatyckiej np. garnki do gotowania ryżu, woki, pałeczki bambusowe czy deski do serwowania sushi.

Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, ale jesteśmy także otwarci na współpracę z restauracjami i sklepami.

Nasze atuty to szybka wysyłka, konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość sprzedawanych produktów.

Dzięki ogromnej różnorodności sprzedawanych przez nas produktów nasi klienci mogą w zaciszu własnej kuchni lub restauracji wyczarować najlepsze, najbardziej popularne dania kuchni azjatyckiej takie jak: pad tai, zupa tom yum, ale również przygotować doskonałe sushi.

Współpracujemy z wieloma firmami z kraju i zagranicy przez co nasza oferta charakteryzuje się różnorodnością, konkurencyjnymi cenami oraz wysoką jakością oferowanych produktów.

Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych klientów.

Wpływ naszej firmy na środowisko naturalne

W naszej firmie już od dawna wdrażamy szereg rozwiązań, aby nasza działalność miała jak najmniejszy wpływ na środowisko. Są to między innymi:

  • zasilanie budynku firmy przy pomocy paneli słonecznych
  • gromadzenie deszczówki, dzięki czemu znacznie spadło zapotrzebowanie na wodę z wodociągów
  • drukowanie tylko na papierze z recyklingu
  • w pierwszej kolejności pakowanie produktów w kartony i wypełnienia z odzysku

Niestety pakowanie produktów, nadal generuje ogromne ilości odpadów, na które nie ma dobrego rozwiązania. Z jednej strony klient zamawia produkty i chce aby dotarły one w całości, czego nie da się zrobić bez używania wypełniaczy (folia, kartony). Wypełnianie folią powoduje zaśmiecanie świata, wypełnianie papierem powoduje ścinanie drzew, tak więc nie ma tu dobrego rozwiązania...

Z tego też powodu nawiązaliśmy współpracę z firmą Eko Cykl S.A., dzięki niej mamy pewność, że za każdy kilogram odpadów jaki generuje nasza firma, zostanie poddana recyklingowi odpowiednia ilość takiego samego odpadu.

Tak więc kupując u nas masz pewność, że gdzieś w Polsce za każdy kawałek foli, kartonu itp jest poddany recyklingowi inny tego samego rodzaju odpad.

Product added to wishlist
Product added to compare.