Rób i płać za zakupy prosto i bezpiecznie, dzięki bezpiecznemu połączeniu z naszą stroną, która używa SSL (ang. Secure Socket Layer).

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem! Kupując na wesoil.pl możesz skorzystać z szeregu bezpiecznych i prostych metod płatności:

płatność elektroniczna - za pośrednictwem portalu przelewy24.pl

   Jedna z najpopularniejszych i zarazem najbezpieczniejszych metod płatności. Po złożeniu zamówienia i wybraniu tej formy zapłaty za zakupy wybierz bank, w którym masz swoje konto elektroniczne i przejdź dalej. Zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę logowania do swojego konta, gdzie po zalogowaniu zobaczysz wypełniony formularz przelewu. Sprawdź kwotę i zatwierdź transakcję, podobnie jak zatwierdzasz normalne przelewy. Po akceptacji zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę naszego sklepu, gdzie będzie informacja o pomyślnym przebiegu transakcji. Informacja o Twoim przelewie trafia do nas i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

   Cała transakcja pomiędzy wesoil.pl, serwisem przelewy.pl, a Twoim bankiem jest szyfrowana. Przelewy24 to wiodący w Polsce, system płatności, który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet.

Więcej na: http://www.przelewy24.pl

płatność przelewem z Twojego banku

    Inny sposobem dokonania płatności za zakupy jest "tradycyjny" przelew. Przy wykonywaniu przelewu ze swojego konta podaj dane, które otrzymałeś/aś od nas w e-mailu potwierdzającym realizację zamówienia. Gdy pieniądze będą już na naszym koncie, niezwłocznie przechodzimy do realizacji zamówienia.
    Dane do przelewu dostaniesz w e-mailu potwierdzającym złożone zamówienie, ale poniżej podajemy je również tutaj:

Firma Handlowo Usługowa "WESOIL" Karol Wesołowski
Astrowa 21, 81-198 Kosakowo
mBank 07 1140 2004 0000 3602 7130 3414

płatność gotówką przy odbiorze paczki

   Ostatnią metodą, za pośrednictwem której można zapłacić za zakupy to płatność przy odbiorze. Pieniądze płacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki. Jest to bardzo wygodny i bezpieczny sposób, kosztuje jednak kilka złotych więcej. W momencie składania zamówienia należy zaznaczyć opcję "płacę przy odbiorze" O nadaniu przesyłki informujemy w osobnym e-mailu, dzięki czemu będzie wiadomo, kiedy spodziewać się zamówionych produktów. Odbierasz paczkę, płacisz i gotowe!

Product added to wishlist
Product added to compare.