Diamentowa ostrzałka do noży TAIDEA 360/1200

  Diamentowa ostrzałka do noży TAIDEA 360/1200

  Na stanie
  49,00 zł

  Ręczna ostrzałka do noży

  Gradacja: 360/1200

  Wyprodukowano w Chinach.

   

  Ostrzałka do noży kuchennych to ergonomicznie zaprojektowane narzędzie niezbędne w każdej kuchni. Wyposażona w gumową, antypoślizgową rączkę daje pewny i stabilny uchwyt oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas ostrzenia. Unikalne rozwiązanie kółek ostrzących pozwala na precyzyjne i dokładne ostrzenie noża podczas przesuwania go w obu kierunkach. Dwustopniowy system ostrzenia - zgrubne ostrzenie, które przygotowuje krawędź i nadaje odpowiedni kąt ostrzu, oraz ostrzenie ostateczne, które wygładzając ostrze zapewnia perfekcyjny efekt ostrzenia.

  Dane techniczne:

  • Typ ostrzałki - ręczna
  • Materiał ścierny - diament i ceramika
  • Gradacja - 360/1200

  Instrukcja ostrzenia:

  Postaw ostrzałkę na płaskiej powierzchni. Użyj jednego lub dwóch stopni ostrzenia, w zależności od tego jak bardzo tępy jest nóż.

  Stopień 1 - kółka diamentowe o gradacji 360.

  Użyj tego stopnia tylko wtedy gdy nóż jest naprawdę tępy, lub gdy chcesz naostrzyć nóż ceramiczny. By naostrzyć nóż, przesuń go (lekko dociskając) kilkukrotnie przez szczelinę.

  Stopień 2 - kółka ceramiczne o gradacji 1200

  Ten stopień służy do wygładzania powierzchni noża. Można go używać często do podostrzenia noża. By wygładzić nóż - kilkukrotnie, delikatnie przesuń ostrze przez szczelinę.

  Termin przydatności
  0000-00-00
  No reviews

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  8 innych produktów w tej samej kategorii:

  Product added to wishlist
  Product added to compare.